Your browser does not support JavaScript!
کانال تلگرام کسبینو
امتیاز به این کانال
👆 ورود به این کانال

توضیحات :
 شاید بارها و بارها به ذهنتون رسیده باشه که کسب و کار خودتون رو با کمترین هزینه داشته باشید. و شاید هم قصد این رو داشتید که کسب و کار خودتون رو در پهنای دنیای مجازی هم گسترده کنید.
اینکه این کار رو انجام دادید و یا چطوری انجام دادید خودش یک مبحث بزرگه ولی مسأله اینجاست که چقدر موفق بودید؟ خودتون این کار رو انجام دادید؟ یا برای راه‌اندازی این کسب و کار در دنیای وب چقدر هزینه کردید؟ چند بار سرتون کلاه رفت و چند وقت در رؤیای داشتن یک کسب و کار آنلاین بودید؟
کسبینو یک استارتاپ هست که قصد داره با در اختیار داشتن دانش‌های مورد نیاز برای یک کسب و کار آنلاین به شما کمک کنه تا بتونید هم کسب و کار رو راه‌اندازی کنید و هم در اون موفق باشید و درآمد بالایی داشته باشید. بازاریابی کنید، فروش کنید، مدیریت کنید و از همه مهم‌تر برند معتبری در دنیای آنلاین بشید.


آدرس کانال : casbino@


دسته : کانال های تکنولوژی و فناوری تلگرام
آموزش, اخبار, ادمین, ارتباط, ارسال, انواع, ایران, ایرانی, بهترین, تبلیغات, تلگرام, جدیدترین, جوک, خارجی, دانلود, رایگان, زندگی, سرگرمی, سفارش, عاشقانه, عکس, فیلم, مشاوره, مطالب, معرفی, موزیک, موسیقی, چنل, چنلز, کانال, کانال تلگرام, کانال در تلگرام, کانال هاي تلگرام, کانال های تلگرام, کانال های خفن تلگرام, کانال های پر طرفدار تلگرام, کانال چنلز, کانالی, گروه تلگرام, گروه هاي تلگرام

نمایش تمامی تگ ها