Your browser does not support JavaScript!
ربات فال حافظ
امتیاز به این کانال


👆 اضافه کردن به تلگرام

توضیحات :
مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند.

برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحه‌ای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

حالا پیام رسان تلگرام به شیوه ای دیگر برای شما فال حافظ می گیرد. اصلا دوست دارید در تلگرام فال حافظ بگیرید؟ خب ربات حافظ شیرازی این کار را برایتان انجام می‌دهد. کافی است نیت کنید و دستور فال حافظ را در پیام رسان تلگرام خود وارد کنید. علاوه بر فال حافظ، این ربات اطلاعاتی را در رابطه حافظ شیرازی نیز در اختیارتان قرار خواهد داد. مشاهده یک بیت تصادفی از حافظ از دیگر امکانات این ربات است.

برای استفاده از این ربات، کافی است بر روی لوگوی سمت راست همین نوشته کلیک کنید تا وارد پنجره گفتگو با ربات فال حافظ در پیام‌رسان تلگرام شوید.آدرس کانال : falehafezbot@


دسته : ربات های تلگرام
آموزش, آهنگ, اخبار, بازی, تلگرام, جوک, خنده, دلنوشته, ربات, سرگرمی, سلامت, طنز, عاشقانه, عاشقونه, علمی, عکس, عکس نوشته, فیلم, متن, مذهبی, مطالب, موزیک, و, چنل, چنلز, کانال, کانال تلگرام, کانال تلگرام عاشقانه, کانال در تلگرام, کانال رسمی, کانال هاي تلگرام, کانال های تلگرام, کانال های خفن تلگرام, کانال های پر طرفدار تلگرام, کانال چنلز, کلیپ, گروه تلگرام, گروه هاي تلگرام, گروه های تلگرام, گیف

نمایش تمامی تگ ها