Your browser does not support JavaScript!
ربات فال حافظ
👆 ورود به این کانال

توضیحات :
مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند.

برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحه‌ای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

حالا پیام رسان تلگرام به شیوه ای دیگر برای شما فال حافظ می گیرد. اصلا دوست دارید در تلگرام فال حافظ بگیرید؟ خب ربات حافظ شیرازی این کار را برایتان انجام می‌دهد. کافی است نیت کنید و دستور فال حافظ را در پیام رسان تلگرام خود وارد کنید. علاوه بر فال حافظ، این ربات اطلاعاتی را در رابطه حافظ شیرازی نیز در اختیارتان قرار خواهد داد. مشاهده یک بیت تصادفی از حافظ از دیگر امکانات این ربات است.

برای استفاده از این ربات، کافی است بر روی لوگوی سمت راست همین نوشته کلیک کنید تا وارد پنجره گفتگو با ربات فال حافظ در پیام‌رسان تلگرام شوید.آدرس کانال : falehafezbot@


دسته : ربات های تلگرام
channelz آموزش اخبار ارتباط افزايش بازديد کانال افزايش ممبر رايگان انواع ایران ایرانی برترين ساب ها برترين کانال ها برترين کانالهاي تلگرام بهترین تلگرام ثبت کانال تلگرام دیگر رایگان ربات های تلگرام سرگرمی عاشقانه عکس مطالب معرفی کانالهاي تلگرام موزیک همراه چنل چنلز کانال کانال تلگرام کانال تلگرام سایت ها کانال در تلگرام کانال هاي تلگرام کانال های تلگرام کانال های خفن تلگرام کانال های ویژه کانال های پر بازدید کانال های پر طرفدار تلگرام کانال چنلز کانالی گروه تلگرام